БК 1xBet Україна

БК 1xBet Україна

З кожним днем ставки на спорт набувають все більшої і більшої популярності в нашій країні. Але на зорі свого розвитку беттінг обзавівся деякими великими гравцями, до яких можна віднести БК 1xBet.

Щодня на сайті реєструються сотні нових гравців, які прийшли сюди за рекомендацією своїх друзів. Людям подобається величезний вибір дисциплін, варіативність ставок, а також одні з найкращих коефіцієнтів, які може надати букмекерська контора 1xBet.

У цій статті ми докладно з вами розберемо цього букмекера, а конкретніше:

 • Як робити ставки новачкові в 1ікс бет, якщо ви на сайті вперше?
 • Огляд офіційного сайту вздовж та впоперек.
 • Чи можна 1xBet в Україні завантажити на свій мобільний пристрій?
 • Чи варто читати безкоштовні прогнози?
 • Який бонус на 1хбет можна отримати?.

Що робити, якщо офіційний сайт 1ікс бет недоступний?

Перш ніж ми розпочнемо огляд офіційного сайту, варто відповісти на досить популярне питання, яке виникає у гравців. Що робити, якщо з якоїсь причини ставки на спорт 1xBet офіційний сайт недоступний? Причини можуть бути різні. Сюди відносяться технічні роботи на сайті, недоступність ресурсу саме з вашого регіону або банальна DDoS-атака від конкурентів.

Де знайти дзеркало букмекерської контори 1xBet?

У таких випадках офіційний сайт замінює його дзеркало. Дізнатися дзеркало ви завжди можете за допомогою офіційних соціальних мереж букмекерської контори, у служби підтримки (контакт якої рекомендуємо виписати) будь-яким зручним способом зв’язку або через підписку на E-Mail розсилку. Як тільки офіційний сайт стає недоступним, адміністрація робить розсилку по всій базі.

Використовуйте лише вищезгадані способи пошуку офіційного дзеркала, щоб не потрапити на сайт шахраїв.

БК 1xBet: офіційний сайт та його огляд

БК 1xBet офіційний сайт досвідчений гравець може відрізнити, навіть не дивлячись на його логотип. Це приємний біло-синій дизайн з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, котрий полюбився багатьом. Він розбитий на кілька логічних блоків:

 • Шапка сайту. Тут знаходяться кнопки входу та реєстрації, а також кнопки, які ведуть на посилання для завантаження програми для ПК або мобільних пристроїв. Також тут є кнопка бонусу. Все це докладніше ми розглядатимемо далі. Трохи нижче знаходиться головне меню навігації.
 • Лівий сайдбар. Тут знаходиться блок із ТОП іграми, на які ставлять багато гравців. А після – зручний фільтр, який дозволить знайти вам необхідну подію за лічені часи.
 • Правий сайдбар. Починається з блоку реєстрації, пройшовши яку у вас буде доступний для перегляду блок з відкритими ставками. Далі йде блок із пропозиціями зробити куди ставки на спорт 1xBet рекомендує.
 • Основний блок. Зустрічає банером, який завжди на часі, залежно від періоду. Після нього йде блок із LIVE ставками. Лайв ставки – це можливість ставити на будь-яку подію, яка вже розпочалася. Бажаєте поставити на перемогу улюбленої команди, яка вже виграє? Це можливе завдяки live режиму.

Окремо хотілося б зупинитися на блоці БК 1xBet офіційний сайт «Експрес дня» та «Live експрес дня», які завершують основний блок. До них багато хто ставиться скептично, тому що незрозуміло, яким чином вони складаються. Будь-яку ставку ми рекомендуємо робити лише після самостійного аналізу інформації, яка так чи інакше може вплинути на результат події, на яку ви вирішили зробити ставку.

У підвалі сайту знаходяться посилання на корисні сторінки, а також відповіді на популярні запитання на кшталт «Як працює букмекерська компанія?» та «У чому полягають переваги букмекерської компанії 1xBet».

Букмекерська контора 1xBet: реєстрація на сайті

Для того, щоб почати робити ставки, вам спочатку необхідно пройти букмекерська контора 1xbet реєстрація. Зробити це можна двома способами:

 1. Натиснувши кнопку «Реєстрація» у шапці сайту, клік по якій відкриє спливаюче вікно з чотирма можливими способами реєстрації.
 2. Швидші способи реєстрації знаходяться у правому сайдбарі сайту.

Якщо ваша мета не швидка реєстрація (все одно доведеться заповнювати всі поля справжніми даними для проходження підтвердження облікового запису), тоді натискайте на кнопку «Реєстрація» у шапці сайту 1xBet в Україні, та вибирайте спосіб «По E-Mail». Тут вам потрібно буде заповнити всі необхідні поля та натиснути кнопку «Зареєструватися».

Під час реєстрації ви можете вибрати бонус, якщо хочете, або відмовитись від нього, активувавши його пізніше в особистому кабінеті.

Правила БК 1xBet по виведенню коштів

Всі фінансові питання – це завжди велика відповідальність, тому є чіткі правила БК 1xBet, що регулюють це питання. Перше, що варто знати – компанія має право відмовити у знятті грошей, якщо порушується політика та правила виведення коштів. До таких відносяться:

 • З 1xBet виведення коштів заборонено у разі, якщо депозит не буде використаний на ставках. Тобто сума поповнення має відповідати сумам розміщених ставок з коефіцієнтом від 1.1.
 • Заборонено знімати гроші, якщо рахунок не використовується в ігрових цілях.

В описаних випадках служба безпеки може запідозрити відмивання грошей, тому висновок буде заблоковано. Щоб не виникли подібні проблеми, внесений депозит потрібно використовувати на ставках, і лише потім виводити свій виграш.

Також букмекер не рекомендує:

 • Переказувати свої кошти між платіжними системами, наприклад, внести гроші через картку та вивести їх на електронний гаманець.
 • Виводити виграш на електронні гаманці, які не належать гравцеві.
 • Знімати суму більшу, ніж було зроблено поповнення.

Як вивести виграш з 1ікс бет?

Ми розібралися, які є заборони на зняття та чому БК може відмовити у виведенні грошей. Умови дуже прості і ґрунтуються на безпеці та перешкоді незаконного відмивання коштів. Якщо у вас немає жодних порушень, можна розбиратися, як вивести гроші з 1xBet.

Загалом букмекерська контора пропонує близько сорока способів виведення свого виграшу. Це можуть бути банківські картки, електронні гаманці, готівка, термінали, криптовалюта тощо. З повним списком можна ознайомитись на сайті компанії.

Давайте коротко розглянемо кожен із методів:

 1. На банківську картку Visa та MasterCard. Мінімальна сума виведення – 40 гривень. Комісія за операцію не знімається. Термін виконання – від хвилини до семи днів.
 2. Мобільний платіж. Можна зняти кошти на номер телефону Київстар, МТС та LifeCell. Сума від 40 грн., без комісії, строк до п’ятнадцяти хвилин.
 3. На електронний гаманець. Висновок можна зробити на такі системи: WebMoney, ЮMoney, Skrill, MuchBetter та Jeton Wallet. Операція займає до 15 хвилин, комісія не стягується. Сума виведення – від 40 гривень.
 4. Готівкою можна отримати гроші у відділеннях БК.
 5. Через платіжні системи Neteller та ecoPayz. Умови стандартні.
 6. Криптовалюта. Пропонується 25 різних криптовалют, на які можна вивести кошти. Сума зняття від 40 грн. без комісії.

Як видно, жодних проблем із виведенням виграшу немає і пропонується багато варіантів. Але перед тим як виводити гроші з БК 1xBet, сам букмекер рекомендує зупинитися на одному варіанті. Тобто, якщо рахунок поповнювався через карту, то й виводити потрібно у такий же спосіб. Часта зміна варіантів виведення грошей може спричинити підозру в нечесному обігу коштів на рахунку.

Як ставити ставки на спорт у БК 1xBet?

Відразу після того, як ви зареєструвалися та увійшли до особистого кабінету, вам необхідно поповнити свій рахунок на мінімальну суму. Безкоштовно ставки в 1ікс бет робити не можна, тому наявність грошей на рахунку є обов’язковою.

Після поповнення рахунку скористайтеся фільтром для пошуку необхідної спортивної події. Ви можете шукати з дисципліни, чемпіонату, або просто за допомогою пошуку за назвою команди, яка буде грати.

Для кожної ставки необхідно вибирати суму, яку ви поставите. Починайте завжди з простих ставок типу «Результат» або «Тотал». Також не рекомендуємо новачкові починати зі ставок типу «Експрес» (кілька ставок в одній). Як бачите, відповідь на питання ставки на спорт 1xBet як ставити – досить проста.

Чи має букмекерська контора 1xBet мобільний додаток?

Офіційний додаток ви можете завантажити, скориставшись наступною інструкцією:

 • Зайдіть на офіційний веб-сайт.
 • У шапці сайту знайдіть кнопку «Додаток для смартфона» та натисніть на неї.
 • Якщо на сайт ви зайшли через комп’ютер, скористайтесь формою введення номера мобільного телефону, щоб отримати посилання на завантаження через SMS.
 • Якщо на сайті ви з мобільного пристрою, клацніть по iOS або Android, залежно від того, на базі якої операційної системи працює ваш смартфон.

Прогнози і 1xBet в Україні

На жаль, букмекерська контора 1xBet прогнози не публікує і тому займатися прогнозуванням потрібно самостійно. Ніколи не робіть бездумні ставки, якщо ваша мета заробити грошей, а не просто поставити їх для розваги чи на удачу.

Якщо ви хочете досягти успіхів у ставках на спорт – вам важливо аналізувати кожну новину, яка так чи інакше може впливати на результат події.

Який бонус на 1xBet може отримати новачок?

Якщо ви вперше реєструєтеся на сайті, ви маєте можливість отримати бонус на 1xBet до 3000 гривень на перше поповнення рахунку. Для того, щоб його отримати, вам необхідно:

 1. Зареєструватися на сайті, використовуючи ці дані.
 2. Підтвердити свій обліковий запис будь-яким зручним способом.
 3. Поповнити рахунок мінімально необхідну суму.

Ці три простих кроки збільшать ваш депозит x2, незалежно від того, на яку суму ви поповнили рахунок (за умови, що ця сума менша або дорівнює 3000 гривень). Далі цей бонус вам необхідно обов’язково відіграти, щоби була можливість його вивести.

Відгуки о БК 1xBet від гравців

Читаючи відгуки о БК 1xBet, розумієш, що даний букмекер має досить багато гравців просто тому, що переваг дуже багато. Виходячи з відгуків, до них можна віднести:

 • Широкий асортимент дисциплін та чемпіонатів.
 • Залежно від спортивної події, 1xBet може запропонувати найкращі умови за коефіцієнтами.
 • Наявність вітального бонусу на перший депозит до 3000 гривень.
 • Чуйна служба підтримки.
 • Зручні способи введення та виведення коштів та їх різноманітність.