БК Фаворит Україна

БК Фаворит Україна

Тільки лінивий не робив ставки на спорт в Фаворит БК, особливо знаючи про їхню постійну акцію. Ви ще про неї не чули?

Ставка без ризику – це можливість кожному зробити свою першу в житті ставку, не ризикуючи своїми грошима. Кожному новому гравцю Фаворит дає 500 гривень на ставку без ризику за умови поповнення ігрового балансу хоча б на мінімальну суму.

Фаворит букмекерська контора набула своєї популярності не тільки завдяки такій щедрій постійній акції. Для своїх постійних гравців вона має також низку переваг, серед яких високі коефіцієнти та ціла різноманітність дисциплін та спортивних подій. Про це говорять численні позитивні відгуки.

Читайте далі, і окрім іншого, ви дізнаєтесь як Фаворит ставки онлайн скачати на мобільний пристрій, і робити ставки навіть в режимі Live.

ставки на спорт бк фавбет

Огляд офіційного сайту контори Фаворит в Україні

Сайт  bk favorit виконаний у синіх тонах із вкрапленнями приємного рожевого кольору на цільових кнопках. Як тільки ви зайдете на офіційний сайт Фаворит контора, вам буде запропоновано ознайомитись з бонусом від букмекерської контори (що ми вам відразу радимо зробити). Щоб відкрити сторінку зі ставками, потрібно в блоці Ставки на спорт натиснути на кнопку «Роби ставки».

Сторінка зі ставками логічно поділяється на кілька блоків. Це верхній блок сайту, де ви зможете знайти основне навігаційне меню, а також кнопки «Вхід» та «Реєстрація». У бокових блоках знаходяться блоки ТОП подій, а також фільтр з дисциплін.

Центральна частина сайту букмекер Фаворит крутить основні події, за якими ви зможете зробити ставки в режимі прематчу або live (live – це можливість зробити ставку на улюблену команду, коли матч вже розпочався).

Посилання на корисні сторінки, інформація про платіжні системи, які підтримуються для введення та виведення коштів, а також усі можливі способи зв’язку зі службою підтримки ви зможете знайти у підвалі сайту.

Як пройти реєстрацію на сайті БК Фаворит?

Для того, щоб почати робити у Фаворит ставки онлайн, вам спершу необхідно зареєструватися на офіційному сайті. Під час реєстрації ви можете вибрати бонус, якщо хочете, або відмовитись від нього, активувавши його пізніше в особистому кабінеті.

Щоб зареєструватися, вам потрібно:

 1. У шапці сайту знайти кнопку «Реєстрація» та натиснути на неї.
 2. У вікні, що відкрилося, заповнити всі поля справжніми даними (країна, номер мобільного, E-Mail адреса, пароль і промокод, якщо така є).
 3. Не забудьте підтвердити, що виповнилося 18 років.
 4. Натисніть кнопку «Зареєструватися».

Після цього обов’язково пройдіть процедуру підтвердження облікового запису.

Вхід в особистий кабінет після реєстрації

Для авторизації використовуйте E-Mail/номер мобільного телефону/автоматично згенерований логін та пароль, вказані при реєстрації. Потрапивши до кабінету клієнта, ви отримуєте доступ до:

 • ваучеру;
 • грошових переказів;
 • історії ставок;
 • налаштувань;
 • деталізації.

Здійснивши вхід в особистий кабінет, і перейшовши в «Налаштування», гравець може змінити свої особисті дані, внісши зміни у ПІБ, номер мобільного телефону, E-Mail, пароль. Ще платформа надає можливість змінити формат відображення рахунку.

У вкладці «Деталізація» доступна інформація щодо внесених та виведених сум коштів, зроблених ставками. Опція «Переказ» дозволяє переказувати гроші своїм друзям. Але вони також мають бути зареєстровані на офіційному сайті БК Фаворит, щоб була можливість відправити гроші на їхній ігровий баланс. В «Керуванні рахунками» користувачі можуть додавати крім своєї основної валюти рахунки в інших валютах. На цій сторінці також можна обирати, який рахунок буде основним.

З чого почати в Фаворит БК?

Відразу після того, як ви зареєструвалися та увійшли до особистого кабінету, вам необхідно поповнити свій рахунок на мінімальну суму. У ставках на спорт немає демонстраційного режиму, тому наявність грошей на рахунку є обов’язковою.

Після поповнення рахунку у Фаворит БК скористайтесь фільтром для пошуку необхідної спортивної події. Ви можете шукати з дисципліни, чемпіонату, або просто за допомогою пошуку за назвою команди, яка буде грати. Для кожної ставки необхідно вибирати суму, яку ви поставите. Починайте завжди з простих ставок типу «Результат» або «Тотал». Також не рекомендуємо новачкові починати зі ставок типу «Експрес».

Що робити, якщо сайт букмекерської контори Фаворит не працює?

Досить популярне питання, яке виникає у гравців. Що робити, якщо з якоїсь причини офіційний сайт букмекер Фаворит не працює? Причини можуть бути різні. Сюди відносяться технічні роботи на сайті, недоступність ресурсу саме з вашого регіону або банальна DDoS-атака від конкурентів.

У таких випадках офіційний сайт замінює його дзеркало. Дізнатися дзеркало ви завжди можете за допомогою офіційних соціальних мереж букмекерської контори, у служби підтримки (контакт якої рекомендуємо виписати) будь-яким зручним способом зв’язку або через підписку на E-Mail розсилку. Як тільки офіційний сайт стає недоступним, адміністрація робить розсилку по всій базі. Використовуйте лише вищезгадані способи пошуку офіційного дзеркала, щоб не потрапити на шахрайський сайт.

Чи можна в Фаворит ставки онлайн робити з телефона?

На мобільний телефон скачати додаток БК Фаворит ви можете, скориставшись наступною інструкцією:

 1. З основної сторінки, перш ніж натиснути кнопку «Роби ставки», опуститеся трохи нижче.
 2. Докрутіть сторінку до блоку «Будь у грі з Favbet».
 3. Залежно від того, на базі якої ОС працює телефон, натисніть необхідну кнопку.
 4. Після натискання почнеться завантаження файлу, який потрібно буде встановити.

Після успішного встановлення програми на телефон, у вас буде можливість робити ставки в будь-якому зручному місці, не використовуючи браузер.

Бонуси від букмекера Фаворит

Вперше реєструєтесь на сайті Фаворит букмекерська контора? Маєте можливість отримати до 4500 гривень бонусом (до 4000 гривень на рахунок та 500 гривень на ставку без ризику Фаворит). Щоб їх отримати, вам необхідно:

 • Зареєструватися на сайті, використовуючи ці дані.
 • Підтвердити обліковий запис у будь-який зручний спосіб.
 • Поповнити рахунок щонайменше на 100 гривень.

Поповнення помножить ваш ігровий рахунок на 2, а ставку без ризику ви отримаєте за будь-яке поповнення ігрового балансу.

Букмекерська контора Фаворит: приклад використання ставки без ризику

Ставка без ризику – це можливість зробити свою першу в житті ставку, не ризикуючи власними грошима. Все, що вам потрібно зробити – поповнити свій ігровий баланс хоча б на якусь суму.

Приклад використання ставки наступний:

 1. Припустимо, що ви вирішили поставити наступного бою Олександра Усика.
 2. Коефіцієнт з його перемогу 1,8.
 3. Ви вирішуєте користуватися ставкою без ризику від Favbet.
 4. Ставите 500 гривень на перемогу Олександра.
 5. Якщо він виграє, на вашому рахунку залишиться 400 гривень, тому що 500 забере букмекер.
 6. У разі його поразки – ви нічого не втрачаєте.

Такі бонуси букмекери роздають для залучення нових гравців.

БК Фаворит: відгуки постійних гравців

Численні на БК Фаворит відгуки говорять про те, що букмекер має численні позитивні сторони. До них можна віднести:

 • високі коефіцієнти;
 • різноманітність дисциплін та подій;
 • зручні способи введення та виведення коштів;
 • чуйна служба підтримки;
 • постійна акція «Ставка без ризику».

БК Фаворит – лінія дійсно одна з найкращих?

Особливою перевагою для гравців є широка БК Фаворит лінія, яка включає не лише основні види спорту, а й такі специфічні напрямки, як кіберспорт, дартс, бадмінтон тощо. Крім того, навіть на маловідомі ліги є трансляція.