БК Melbet в Україні

БК Melbet в Україні

Ні для кого не секрет, що Мелбет в Україні є досить популярною букмекерською конторою. А все тому, що це вже відносно старий гравець на ринку, який має гарну репутацію та цінує її.

Чим обумовлений високий рейтинг БК Мелбет?

Читаючи ставки на спорт відгуки БК Мелбет, можна дізнатися, що букмекер своїм гравцям пропонує найвищі коефіцієнти, найзручніші та найшвидші способи введення та виведення коштів, а також службу підтримки, яка завжди з радістю відповість і допоможе вирішити будь-яке ваше питання. І це далеко не всі переваги.

Melbet БК сайт має офіційний додаток, і в статті ми розберемо, як саме додаток завантажити. Це дозволить вам робити ставки у будь-який зручний для вас час, у тому числі ставки в режимі live. Рейтинг БК Мелбет додатку на високому рівні.

Цього букмекера якісно відрізняє те, що тут досить великий пул професіоналів, які знають як правильно робити ставки, бо читали правила БК Мелбет. І ми з вами розберемося, чому набагато краще знати правила, аніж не знати їх.

Огляд БК Мелбет офіційного сайту

БК Мелбет офіційний сайт досвідчений гравець може відрізнити, навіть не дивлячись на його логотип. Це відомий чорно-жовтий дизайн з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, котрий полюбився багатьом. Огляд БК Мелбет логічніше почати з його блоків:

 1. У шапці сайту знаходяться кнопки входу та реєстрації, а також кнопка «Доступ до сайту», яка веде на сторінку завантаження мобільного додатка. Також тут є кнопка бонусу. Все це докладніше ми розглядатимемо далі. Трохи нижче знаходиться головне меню навігації.
 2. Лівий сайдбар починається з блоку з ТОП іграми, на які ставлять багато гравців. А після – зручний фільтр, який дозволить знайти вам потрібну подію дуже швидко.
 3. Правий сайдбар зустрічає блоком реєстрації, пройшовши яку у вас буде доступний для перегляду блок з відкритими ставками. Далі йде блок із пропозиціями після огляд БК Мелбет рекомендує зробити.
 4. Основний блок починається з блоку із LIVE ставками. Ставки в режимі live – це можливість ставити на подію, яка вже почалася. Бажаєте поставити на перемогу улюбленої команди, яка вже виграє? Це можливе завдяки live режиму.

Основний блок завершує блок «Експрес дня», які букмекер рекомендує вам як оптимальний варіант для ставки. Але краще все ж таки буде, якщо ви займатиметеся самостійним аналізом майбутніх спортивних подій.

БК Мелбет офіційний сайт не працює – що робити?

Варто відповісти на досить популярне питання, яке виникає у гравців. Що робити, якщо через якусь причину офіційний сайт Мелбет в Україні недоступний? Причини можуть бути різні. Сюди відносяться технічні роботи на сайті, недоступність ресурсу саме з вашого регіону або банальна DDoS-атака від конкурентів.

У таких випадках офіційний сайт замінює його дзеркало. Дізнатися дзеркало ви завжди можете за допомогою офіційних соціальних мереж букмекерської контори, у служби підтримки (контакт якої рекомендуємо виписати) будь-яким зручним способом зв’язку або через підписку на E-Mail розсилку. Як тільки офіційний сайт стає недоступним, адміністрація робить розсилку по всій базі. Використовуйте лише вищезгадані способи пошуку офіційного дзеркала, щоб не потрапити на фішинговий сайт.

Реєстрація в БК Мелбет: покрокова інструкція

Для того, щоб почати робити ставки, вам спочатку необхідно пройти реєстрація в БК Мелбет на офіційному сайті. Зробити це можна двома способами:

 • Кнопка «Реєстрація» у шапці сайту, клік по якій відкриє спливаюче вікно з чотирма можливими способами реєстрації.
 • Найшвидші способи реєстрації знаходяться у правому сайдбарі сайту.

Якщо ваша мета не швидка реєстрація в БК Мелбет (все одно доведеться заповнювати всі поля справжніми даними для проходження підтвердження облікового запису), тоді натискайте на кнопку «Реєстрація» у шапці сайту, та вибирайте спосіб «По E-Mail». Тут вам потрібно буде заповнити всі необхідні поля та натиснути кнопку «Зареєструватися».

Під час реєстрації ви можете вибрати БК Мебет бонуси, якщо хочете, або відмовитись від нього, активувавши його пізніше в особистому кабінеті. Для того, щоб почати робити ставки, вам спочатку необхідно зареєструватися на офіційному сайті.

Як пройти реєстрацію в БК Мелбет ще раз для отримання бонусу?

Ніяк. Адміністрація букмекерських контор не дає змогу користувачам заводити більше одного аккаунту. Якщо за вами знайдуть другий аккаунт, блокуванню будуть підлягати обидва.

Як розпочати робити ставки на сайті Мелбет БК?

Відразу після того, як ви зареєструвалися та увійшли до особистого кабінету, вам необхідно поповнити свій рахунок на мінімальну суму. Безкоштовно робити ставки в Melbet не можна, тому наявність грошей на рахунку є обов’язковою.

Після поповнення рахунку скористайтеся фільтром для пошуку необхідної спортивної події. Ви можете шукати з дисципліни, чемпіонату, або просто за допомогою пошуку за назвою команди, яка буде грати. Для кожної ставки необхідно вибирати суму, яку ви поставите. Починайте завжди з простих ставок типу «Результат» або «Тотал». Також не рекомендуємо новачкові починати зі ставок типу «Експрес».

Правила БК Мелбет: поповнення рахунку

Щоб укладати парі гравцям, необхідно поповнити ігровий рахунок. У розпорядженні клієнтів букмекер пропонує 63 способи поповнити баланс рахунку. Залежно від ГЕО-локації кількість варіантів завести гроші на рахунок може змінюватися у більший або менший бік. Наприклад, для гравців з України система пропонує такі варіанти:

 1. банківські картки Visa, MasterCard, Masterpass та Apple Pay;
 2. електронні гаманці WebMoney, Jeton Wallet, Sticpay та Piastrix;
 3. платіжні системи Neteller та ecoPayz.
 4. 31 варіант поповнення рахунку для криптовалют.

Мінімальний депозит залежить від способу поповнення рахунку:

 • через банківські картки мінімальна сума поповнення рахунку еквівалента 1.5$;
 • поповнення рахунку за допомогою платіжних систем та електронних гаманців має ліміт від 1 до 5$.

Букмекер за поповнення рахунку комісію не бере. При поповненні рахунку необхідно враховувати комісію фінансового інструменту, за допомогою якого здійснюється транзакція.

Час надходження коштів на рахунок залежить від обраного способу і може змінюватись в діапазоні 15 хвилин – 1 год.

Правила БК Мелбет кажуть, що затримки з виплатами можуть виникати, якщо клієнт порушив один з пунктів правил букмекера. Приводом можуть стати гра на вилках, використання рахунку для відмивання коштів, перевищення суми виведення, суми ставок, що проставлені.

Чому прогнози на ставки на спорт Мелбет в Україні краще робити самостійно?

Безперечним фактом є те, що займатися прогнозуванням потрібно самостійно. Якщо ваша мета заробити грошей, а не просто поставити їх для розваги чи на удачу – ніколи не використовуйте безкоштовні ставки на спорт Melbet прогнози.

Якщо ви хочете досягти успіхів у ставках на спорт – вам важливо аналізувати кожну новину, яка так чи інакше може впливати на результат події. Саме це відрізняє професійного беттера від дилетанта, який витратив кілька разів гроші, та забув про ставки назавжди.

БК Мелбет бонуси для новачків: як отримати?

Якщо ви вперше реєструєтеся на сайті, маєте змогу отримати від БК Мелбет бонуси до 3000 гривень на перше поповнення рахунку. Для того, щоб його отримати, вам необхідно:

 1. Зареєструватися на сайті, використовуючи ці дані.
 2. Підтвердити свій обліковий запис у будь-який зручний спосіб.
 3. Поповнити рахунок на мінімальну суму.

Ці три простих кроки збільшать ваш депозит x2, незалежно від того, на яку суму ви поповнили рахунок (за умови, що ця сума менша або дорівнює 3000 гривень). Далі цей бонус вам необхідно обов’язково відіграти, щоби була можливість його вивести.

Як отримати від БК Мелбет бонуси, якщо вже реєструвався на сайті БК?

У такому разі вам не варто робити додаткових спроб у реєстрації облікового запису, тим паче на вигадані дані. Все, що вам потрібно – попросити дозвіл у свого родича/друга/знайомого зареєструватися за його даними. Букмекерська контора – це не банк, тут у кредит не можна влізти, цим можете заспокоїти свого товариша.

А у разі заходу ставки від БК Мелбет бонуси, можете половину виграшу віддати йому на знак подяки. Це єдиний можливий шлях для обходу заборон на повторне отримання бонусу. А дозвіл потрібно запитувати, тому що під час процедури підтвердження облікового запису вам необхідно буде відправляти скани документів на електронну адресу адміністрації букмекерської контори.

Відгуки БК Мелбет від постійних гравців

Як тільки ви почнете шукати відгуки на рейтинг БК Мелбет на сторонніх ресурсах, для більш детального знайомства з букмекером, ви обов’язково зробите собі позитивні висновки.

А причини цьому прості – високі коефіцієнти, швидкі виплати та найкраща технічна підтримка. А ще тут класна програма лояльності для гравців.

Рекомендуємо зареєструватися та скористатися вітальним бонусом, який видається кожному новому гравцю.